Upravit stránku

17.1. Akademie Rinosport v Jablonci nad Nisou součástí turnaje Sportima cup 2020

Sportima cup 2020, nebo-li fotbalový turnaj pro základní školy. I na takových akcích může být vidět naše akademie, která se zapojila další prezentací. Velké díky patří hlavně organizátorům, za jejich podpory si mohli diváci užít videa naší akademie na obří obrazovce a slyšet nepřekonatelné ozvučení. 

Fotogalerie z akce ZDE

20.11.2019 Další prezentace Akademie Rinosport - tentokrát ZŠ Angel na Praze 12

Velice početná prezentace proběhla na Základní škole Angel, kde bylo super, že se do prezentace zapojilo i několik kantorů. Nejlepší věc je, když si pomůcky, které kantoři chtějí mohou sami vyzkoušet. Doufáme, že spolupráce bude pokračovat a i na této škole si budou moci děti vyzkoušet naše fajn vybavení :) 

Fotografie ze semináře ZDE

29.8.2019 Druhý ročník semináře "Základy pohybové gramotnosti" v Hradci Králové

Dne 29.8. 2019 proběhl druhý ročník semináře Základy pohybové gramotnosti. I letošní ročník se podle ohlasů účastníků velmi vydařil a tak víme, že jsme na správné cestě, že takto mohou vypadat hodiny tělocviku na školách.

 

Fotografie ze semináře ZDE

Video ze semináře ZDE

3.4.2019 Akreditovaný seminář v Praze

Povedený seminář se uskutečnil v Praze. Vždycky je příjemné prezentovat nadšeným pedagogům, kteří měli zájem o akreditaci ze Základů pohybové gramotnosti (Gymnastika a Kin-ball). 

Fotografie ze semináře ZDE

Video ze semináře zde

25.3.2019 Druhý seminář, který byl prezentován v Králíkách

Opět velký zájem učitelů nejen z města Králíky, ale i okolních menších měst. Velice nás potěšilo, že všichni zůstali po celou dobu prezentace a tak se na konci děti dočkaly zaslouženého potlesku. 

Fotografie ZDE

Video ze semináře ZDE

21.3.2019. První seminář v novém roce a to v Plzni

Velice sportovně nadaná třída dětí z místní školy se pustila do cvičení na náčiní, které je pro děti opravdu ne jako dělané ale dělané :) Všichni si hodinu náležitě užili a doufáme, že seminář přinese kladné ohlasy. 

Fotografie ze semináře ZDE

Video ZDE

13.12.2018 poslední seminář v tomto roce v Ústí nad Orlicí

Veškeré náčiní jsme nastěhovali do tělocvičny, připravily trasy pro děti a připraveni na značkách přivítali všechny účastníky letos posledního semináře. Je pro nás krásné zjištění, že každý seminář se nám hlásí více pedagogů. Poprvé jsme také s gymnastikou představili jeden z našich inkluzivních sportů, kterým je kin-ball. 

Video ze semináře v sekci videogalerie ZDE

Fotografie ze semináře ZDE

29.11.2018 a seminář v Opavě

První seminář, kde se s dětskou gymnastikou také představila gymnastika pro mateřské školky. Také poprvé proběhlo představení naší lektorky Radky Czudkové, která má na starost akademii Rinosport pro Moravskoslezský kraj.

Fotky  ze semináře ZDE

Video ze semináře ZDE

Již v pořadí 8. Seminář naší Akademie, který proběhl v Táboře

Největší účast, kterou zatím naše akademie na semináři měla a to nás opravdu těší. Skoro 30 pedagogů z mateřských škol, prvních i druhých stupňů základních škol se zúčastnila, nesmíme zapomenout na aktivní přístup dětí z místní Základní školy, kteří nám svým přístupem pomohly ke zdařilé prezentaci. 

Fotografie v sekci fotogalerie ZDE

Seminář v Teplicích 2.10.2018

Úspěšný seminář, na který navázalo otevření prvního Centra pohybové gramotnosti. 

Fotografie ze semináře v sekci fotogalerie

V Teplicích jsme otevřeli první Centrum pohybové gramotnosti,

kde v rámci činnosti klubu vyškolení lektoři Akademiíí Rinosport aplikují moderní pohybové programy na rozvoj pohybové gramotnosti v rámci svých aktivit pro nejbližší okolí.

Prezentace Akademie v Prostějově

Děti si opět užily dvouhodinovku cvičení s naší lektorkou na nářadí, které baví. Věříme, že brzy se objeví i na školách v Prostějovském kraji a bude bavit nadále.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE

Seminář pohybové gramotnosti v Hradci Králové 30.-31.8.2018

30. -31.8. 2018 proběhl v Hradci Králové ve sportovní hale akreditovaný seminář pohybové gramotnosti, kterého se zúčastnilo skoro sto učitelů. Praktické lekce vedli odborní lektoři. Seminář sklidil veliký ohlas a účastníci nešetřili chválou. Hlavní organizátor Akademie Rinosport, tak odvedl dobrou práci.

Na video ze semináře se můžete podívat ZDE

Fotografie naleznete v sekci fotogalerie ZDE

Čtvrtý seminář až za hranice do Senici

6.6.2018 se poprvé představila Akademie Rinosport u našich sousedů ze Slovenska. Město Senica, kde jsme předvedli náš projekt, nás uvítala novou tělocvičnou plnou natěšených učitelů a samozřejmě i žáků. Seminář tentokrát probíhal pod vedením paní Šiškové, která organizuje semináře gymnastiky po celém Slovensku. V průběhu prezentace přišla i místní televize, takže o propagaci, doufáme, nebude nouze.

Na video ze semináře se můžete podívat ZDE

Třetí seminář v krásném městě Chrudim

5.6.2018 se tým Rinosport Akademie přesunul do Chrudimi, kde pokračovala další prezentace. V horkém počasí se v tělocvičně spalovaly kalorie takřka samy, ale natěšené děti chrudimské základní školy si cvičení na novém nářadí z firmy Jipast velice užily. Od základního protažení po přeskok švédské bedny a kotoul, tak probíhal tento seminář, který, doufáme ponese jen kladné ohlasy. 

Druhý seminář Rinosport Akademie

6.4.2018 se uskutečnil seminář v Hradci Králové. Velice děkujeme ZŠ Sever, která nám poskytla, jak prostory školy, tak i jejich velice šikovné žáky 3. ročníku. Nejvíce nás ovšem potěšila účast skoro všech Základních škol z Hradce. Zúčastnění učitelé se mohli podívat na ukázku hodiny plné pohybu, využití nářadí z firmy Jipast nebo také, jak se nově učí kotoul vpřed. Věříme, že se všem prezentace líbila a uvidíme se na Akreditovaném semináři v Hradci Králové ve dnech 30. - 31. srpna 2018

Na video ze semináře se můžete podívat ZDE

První seminář Rinosport Akademie, který se konal 5.3. v Pardubicích, se povedl

Velké poděkování patří dětem ZŠ Bratranců Veverkových, kteří se zhostili demonstrativní ukázky cvičení na náčiní od firmy Jipast. Doufáme, že všichni zúčastnění učitelé si seminář užili a my věříme, že 6.4.2018 v Hradci Králové, se uvidíme s o to větším počtem pedagogů. 

Video ze semináře ZDE


Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti