Upravit stránku

V Teplicích jsme otevřeli první Centrum pohybové gramotnosti,

kde v rámci činnosti klubu vyškolení lektoři Akademiíí Rinosport aplikují moderní pohybové programy na rozvoj pohybové gramotnosti v rámci svých aktivit pro nejbližší okolí.

Prezentace Akademie v Prostějově

Děti si opět užily dvouhodinovku cvičení s naší lektorkou na nářadí, které baví. Věříme, že brzy se objeví i na školách v Prostějovském kraji a bude bavit nadále.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE

Seminář pohybové gramotnosti v Hradci Králové 30.-31.8.2018

30. -31.8. 2018 proběhl v Hradci Králové ve sportovní hale akreditovaný seminář pohybové gramotnosti, kterého se zúčastnilo skoro sto učitelů. Praktické lekce vedli odborní lektoři. Seminář sklidil veliký ohlas a účastníci nešetřili chválou. Hlavní organizátor Akademie Rinosport, tak odvedl dobrou práci.

Na video ze semináře se můžete podívat ZDE

Fotografie naleznete v sekci fotogalerie ZDE

Čtvrtý seminář až za hranice do Senici

6.6.2018 se poprvé představila Akademie Rinosport u našich sousedů ze Slovenska. Město Senica, kde jsme předvedli náš projekt, nás uvítala novou tělocvičnou plnou natěšených učitelů a samozřejmě i žáků. Seminář tentokrát probíhal pod vedením paní Šiškové, která organizuje semináře gymnastiky po celém Slovensku. V průběhu prezentace přišla i místní televize, takže o propagaci, doufáme, nebude nouze.

Na video ze semináře se můžete podívat ZDE

Třetí seminář v krásném městě Chrudim

5.6.2018 se tým Rinosport Akademie přesunul do Chrudimi, kde pokračovala další prezentace. V horkém počasí se v tělocvičně spalovaly kalorie takřka samy, ale natěšené děti chrudimské základní školy si cvičení na novém nářadí z firmy Jipast velice užily. Od základního protažení po přeskok švédské bedny a kotoul, tak probíhal tento seminář, který, doufáme ponese jen kladné ohlasy. 

Druhý seminář Rinosport Akademie

6.4.2018 se uskutečnil seminář v Hradci Králové. Velice děkujeme ZŠ Sever, která nám poskytla, jak prostory školy, tak i jejich velice šikovné žáky 3. ročníku. Nejvíce nás ovšem potěšila účast skoro všech Základních škol z Hradce. Zúčastnění učitelé se mohli podívat na ukázku hodiny plné pohybu, využití nářadí z firmy Jipast nebo také, jak se nově učí kotoul vpřed. Věříme, že se všem prezentace líbila a uvidíme se na Akreditovaném semináři v Hradci Králové ve dnech 30. - 31. srpna 2018

Na video ze semináře se můžete podívat ZDE

První seminář Rinosport Akademie, který se konal 5.3. v Pardubicích, se povedl

Velké poděkování patří dětem ZŠ Bratranců Veverkových, kteří se zhostili demonstrativní ukázky cvičení na náčiní od firmy Jipast. Doufáme, že všichni zúčastnění učitelé si seminář užili a my věříme, že 6.4.2018 v Hradci Králové, se uvidíme s o to větším počtem pedagogů. 

Video ze semináře ZDE


Nahoru